Témata letních kurzů

Code Avengers

Letní kurzy Code Avengers nabízíme v anglickém jazyce ve dvou věkových kategoriích pro žáky od 7 do 11 let a pro žáky od 12 do 16 let.

Code Avengers -pětidenní program pro žáky a studenty, kteří se zajímají o svět moderních technologií a programování (tvorba webu a aplikací v HTML/CSS, JavaScript a Python).


Green Warriors

Letní kurzy Green Warriors nabízíme v anglickém i českém jazyce ve dvou věkových kategoriích pro žáky od 7 do 11 let a od 12 do 16 let.

Green Warriors - pětidenní program pro žáky a studenty, kteří se chtějí dovědět více o nových trendech v oblasti udržitelného rozvoje a o tom, že ekologie není jen o třídění odpadů (lokální průzkum, zdroje energie, cirkulární ekonomika). 


Business Heroes

Letní kurzy Business Heroes pro středoškoláky nabízíme v českém i anglickém jazyce pouze v jedné věkové kategorii od 14 do 18 let.

Business Heroes - pětidenní program, během kterého se studenti interaktivním a zábavným způsobem naučí vytvářet a dále rozpracovávat podnikatelské nápady (tvorba marketingového plánu, rebranding místní restaurace).

Olomouc Summer School je novou službou Česko Britské Mezinárodní školy a MŠ s.r.o. | www.ischool.cz